Su Soley - Bu Yaz Şarkı Sözleri

Sayfamızda Su Soley - Bu Yaz Sözleri, Su Soley - Bu Yaz Şarkı Sözü, Su Soley - Bu Yaz Lyrics, Su Soley - Bu Yaz Şarkısının Sözleri vb. armaların cevabını bulabilirsiniz.

Su Soley Şarkı SözleriSu Soley - Bu Yaz şarkı sözlerinden önce Su Soley ile ilgili kısa bilgi;

Su Soley, 6 Eylül 1981, Ankara doğumludur.

Öğrencilik hayatı boyunca spor ve müzikle uğraşan sanatçı, buz pateni, atletizm, tenis, basketbol, kayak ve snowboardun yanında, 13 yıl boyunca, yüzme başta olmak üzere monopalet, sutopu, sualtı ragbisi sporlarında Türkiye çapında birçok müsabakaya katılıp çok sayıda derece elde etti. Ayrıca yüzme öğretmenliği yaptı ve Ankara’da sualtı sporlarında ‘Yılın Sporcusu’ seçildi.

Çocukluk döneminde evde ud, keman çalınır; klasik, çağdaş ve popüler müzik türleri dinlenirdi. Diğer küçük nefesli enstrümanları saymazsak, ilk ciddi enstrümanı 12’inci doğum gününde anne ve babasının armağan ettiği gitardı. 13 yaşında davul dersleri aImaya başladı.

Profesyonel müzik hayatına 2000 yılında başIayan sanatçı; İstanbul Gelişim Orkestrası ve ardından Ajda Pekkan, Teoman ve Yalın’a vokal yaparken bir yandan da kendi orkestrasıyla özel gecelerde sahne aldı, konserler verdi. Latin, Jazz, Funk, Soul, Hiphop, Rock, 80’s, R&B ve Popüler müzik yaparak; İngilizce, İspanyolca, Portekizce, Rumca ve Türkçe dahil pek çok dilde şarkılar söylemektedir.

2005 yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesi, Okul Öncesi Eğitim Öğretmenliğini bitirdi.

Ankara Devlet Tiyatrosu'nda sözleşimeli sanatçı olarak görev yaptığı dönemde politik eleştiri oyunu bolan 'Avrupa Komedyası'nda rol aldı. 13 Nisan 2006'da prömiyeri yapılan ve her gösterimi kapalı gişe oynayan oyun siyasi bir kararla gösterimden kaldırılarak tiyatro repertuvarından çıkarıldı.

2006 yılında, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı, Müzikal Tiyatro Oyunculuğu Bölümü’nü kazanıp İstanbul’a yerleşti.

Ekibiyle birlikte yıllardır sahne alan Su Soley, kendine ait bestelerden bazıIarına çektiği video kliplerini, sosyal medya üzerinden paylaşarak edindiği kitlesinin talepleri doğrultusunda pek çok ilde ve yurt dışında konserler verdi ve vermeye devam ediyor.
Su Soley - Bu Yaz Şarkı Sözleri
Mehtaba daldık, zamanı geçtik biraz
Toprağa kazınmış yoksa bunun ismi mi aşk
Fırtına koptu bizi süpürdü biraz
Geçmişte kaldı boşuna mıydı tüm o telaş

Hava hiç olmayacak bi yerde
Söylenmiş sözler gibi bugün
Kalbinden geçeni
Tutamadı döktü içini
Bütün bütün

Mis kokulu anılarımdan vazgeçtim
Ben aşıktım sen çok şıktın sevemedim
Ne deftermiş, sayfalarını kapat kapat
Yitiremedin yitiremedin

Hava hiç olmayacak bi yerde
Söylenmiş sözler gibi bugün
Kalbinden geçeni
Tutamadı döktü içini
Bütün bütün

Tadın mı kaçtı,
Yaranı deşti mi bu taş
Konuyu kapattık ama
Unutulur bu bu yaz

Şarkıyı Youtube araDailymotion araİzlesene araŞarkıyı Twitter Ara

Yazıyı Paylaş

Benzer Yazılar

Sonraki Yazı
« Prev Post
Önceki Yazı
Next Post »