Su Soley - Anladın Mı Şarkı Sözleri

Sayfamızda Su Soley - Anladın Mı Sözleri, Su Soley - Anladın Mı Şarkı Sözü, Su Soley - Anladın Mı Lyrics, Su Soley - Anladın Mı Şarkısının Sözleri vb. armaların cevabını bulabilirsiniz.

Su Soley Şarkı SözleriSu Soley - Anladın Mı şarkı sözlerinden önce Su Soley ile ilgili kısa bilgi;

Su Soley, 6 Eylül 1981, Ankara doğumludur.

Öğrencilik hayatı boyunca spor ve müzikle uğraşan sanatçı, buz pateni, atletizm, tenis, basketbol, kayak ve snowboardun yanında, 13 yıl boyunca, yüzme başta olmak üzere monopalet, sutopu, sualtı ragbisi sporlarında Türkiye çapında birçok müsabakaya katılıp çok sayıda derece elde etti. Ayrıca yüzme öğretmenliği yaptı ve Ankara’da sualtı sporlarında ‘Yılın Sporcusu’ seçildi.

Çocukluk döneminde evde ud, keman çalınır; klasik, çağdaş ve popüler müzik türleri dinlenirdi. Diğer küçük nefesli enstrümanları saymazsak, ilk ciddi enstrümanı 12’inci doğum gününde anne ve babasının armağan ettiği gitardı. 13 yaşında davul dersleri aImaya başladı.

Profesyonel müzik hayatına 2000 yılında başlayan sanatçı; İstanbul Gelişim Orkestrası ve ardından Ajda Pekkan, Teoman ve Yalın’a vokal yaparken bir yandan da kendi orkestrasıyla özel gecelerde sahne aldı, konserler verdi. Latin, Jazz, Funk, Soul, Hiphop, Rock, 80’s, R&B ve Popüler müzik yaparak; İngilizce, İspanyolca, Portekizce, Rumca ve Türkçe dahil pek çok dilde şarkılar söylemektedir.

2005 yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesi, Okul Öncesi Eğitim Öğretmenliğini bitirdi.

Ankara Devlet Tiyatrosu'nda sözleşimeli sanatçı olarak görev yaptığı dönemde politik eleştiri oyunu bolan 'Avrupa Komedyası'nda rol aldı. 13 Nisan 2006'da prömiyeri yapılan ve her gösterimi kapalı gişe oynayan oyun siyasi bir kararla gösterimden kaldırılarak tiyatro repertuvarından çıkarıldı.

2006 yılında, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı, Müzikal Tiyatro Oyunculuğu Bölümü’nü kazanıp İstanbul’a yerleşti.

Kendi ekibiyle yıllardır sahne alan Su Soley, kendine ait bestelerden bazıIarına çektiği video kliplerini, sosyal medya üzerinden paylaşarak edindiği kitlesinin talepleri doğrultusunda pek çok ilde ve yurt dışında konserler verdi ve vermeye devam ediyor.
Su Soley - Anladın Mı Şarkı Sözleri
Bir girdabın içindeyim
Farketmez ama niçin deyim
Kafamda bin bir soru
Bulamadım bir çıkış yolu

Bir boşluktayım sanki evsizim
Bulanık sarhoş ve de densizim
Düşmeden bulsam yolu inşallah
Sonuçta nice gündür sensizim

Sen benimsin, anladın mı?
Söyledim işte ,kavradın mı?

Yeri dolmaz aşk var mıdır?
Dile sorsan kolay mıdır?
Beni dünde tuttun peki
Adaletin o anlar mıdır?

Bir boşluktayım sanki evsizim
Bulanık sarhoş ve de densizim
Düşmeden bulsam yolu inşallah
Sonuçta nice gündür sensizim

Sen benimsin, anladın mı?
Söyledim işte ,kavradın mı?

Aklımın esareti belki de cinayet
Elimde dur işareti
Bakıp geçip gitmek var
Yaftayı yapıştırdın,içimi sıkıştırdın
Yazmıştım silinmiş ama
Şuna eminim

Sen benimsin, anladın mı?
Söyledim işte ,kavradın mı?

Şarkıyı Youtube araDailymotion araİzlesene araŞarkıyı Twitter Ara

Yazıyı Paylaş

Benzer Yazılar

Sonraki Yazı
« Prev Post
Önceki Yazı
Next Post »